.

.

2 парчиња Посветена камера заштитна фолија За Xiaomi Забелешка 3 Флексибилни леќи на Камерата калено стакло филм

2 парчиња Посветена камера заштитна фолија За Xiaomi Забелешка 3 Флексибилни леќи на Камерата калено стакло

DEN 88.00
DEN 95.52
-8 %
Од стока


Посветена камера заштитна фолија За Xiaomi Note3 на камерата леќи на Камерата калено стакло филм
Карактеристики :
Површинска Цврстина : Во 9 H цврстина да може ефективно да го заштитите екранот форма гребнатини и extemal шокови
Нежен Допир
Целата Јавност. 0.26 мм дебел n направени со хемиски третирана транспарентен калено стакло. Светлината Пенетрација 93.7% (Споредба : Очила 91.8%, Општа заштитна фолија 81%)
Анти-Да Се Загрози Филм. Ако скршени, што се распаѓа во мали парчиња кои не се исклучителна,што го прави побезбеден од други производи од стакло
Oleophobic слој
Совршен лепливоста
Анти-Нула : 7.5 Цврстина Вистински калено стакло заштитник филм.

Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Бренд Име:
HengLiTai
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Камерата Лен Филм
Тип:
Флексибилни леќи на Камерата калено стакло филм
За моделот:
за Xiaomi забелешка 3
R

Додатоци на производи