.

.

2 парчиња Wolfsay Калено Стакло За iPhone 4 Екран Заштитник За Apple iphone 4 и 4s 4g Анти-нула Стакло За iphone 4 Телефон Филм

2 парчиња Wolfsay Калено Стакло За iPhone 4 Екран Заштитник За Apple iphone 4 и 4s 4g Анти-нула Стакло За iphone

DEN 91.00
DEN 95.52
-5 %
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[ Број на модел ] : За iphone 4 и 4s
Внимание :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Plu s е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
Answer : ___________________________ Note : Оваа чаша е некои мали од екранот на телефонот.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Wolfsay
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 4s
Пакет:
No
Карактеристики:
ултра-тенок
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
R

Додатоци на производи