.

.

9H Калено стакло екран заштитник ЗА Samsung Галакси S2 S3 S4 S5 Мини S7562 Core 2 Гранд Премиер случај СМ G355H Нео GT i9060 Филм

9H Калено стакло екран заштитник ЗА Samsung Галакси S2 S3 S4 S5 Мини S7562 Core 2 Гранд Премиер случај СМ G355H

DEN 191.00
DEN 191.04
-0 %
Од стока

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
9 H Калено стакло екран заштитник ЗА Samsung Галакси S2 S3 S4 S5 Мини S7562 Core 2 Гранд Премиер случај СМ G355 H Нео GT i9060 Филм

боја:
за galaxy s2 i9100
Материјал:
2 парчиња, 1 buc
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S4 mini,Забелешка 5,S5 Мини,Galaxy Nexus,Галакси S5,Galaxy S4,Галакси S6,Nexus S,Galaxy S III,Galaxy J5,Galaxy S II,Галакси S3mini
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Не,за Glaxy Галакси Симпатична bollmann) телефон Samusung Samung Покрие funda Samsun
Бренд Име:
mksup
Големина:
for Samsung gallaxy cellular gelaksi Rhombus 1 pcs portable mobiles
Обликот:
за Smasung Галакси Покрие estuche Samusng Sumsang Назад Caso Samung
Тип На Производ:
за Samsug Samsang Покрие Мобилни Galaxi Galxy estuche Назад Samsang
Големина:
for Protection Templado CellPhone Cute Temper Tempere capinha portable
Картичка Слотови:
за Samsung gallaxy мобилната gelaksi Rhombus 1 buc преносни мобилни телефони
Mdel 1:
За samsung Галакси S2 i9100 S3 i9300 Нео i9300 i9301 Дуа i9500 случај
Модел 2:
За samsung Galaxy S4 i9505 S5 G900F G900A G9001 G900M G900T Случај
Модел 3:
За samsung Галакси G900S i9600 S5 Случај
Модел 4:
За samsung Галакси S3mini i8200N i8190 SIVS4mini i9190 S5mini Случај
Модел 5:
За samsung Галакси G800F G800A G800HQ G800H G800M G800R4 G800Y случај
Модел 6:
За samsung Галакси S7562 Тренд S Дуа 7560plus s7582 s7580 Нео случај
модел 7:
За Samsung Галакси Гранд Нео I9060 Плус i9060i Гранд Дуа i9082 i9080
модел 8:
За samsung Галакси Гранд Премиер G530 G530H G531H G531F Случај
модел 9:
За samsung Галакси Гранд Core 2 G355 G355H Случај
Моделот 10:
За Samsung Галакси Core Премиер СМ G360H G360F G361H G361F ПЕТ Случај
R

Додатоци на производи