.

.

Воена пластични собранието модел 1/35 светлина камион 2.5 тони во сад M1078 01004

Воена пластични собранието модел 1/35 светлина камион 2.5 тони во сад M1078 01004

DEN 3271.20
Од стока


[име] 2.5 тони M1078 во светлина воен камион
[потекло] Кина
[сооднос] 1 : 35
[материјал] пластика
[готови димензии] долго Должина : Ширина : 85.3 mm Висина : 83.2 mm висок 183.7 mm широк
[Спецификација] вкупно 430 делови Форумот вкупно 9 Офорт 1 таблети
[специјални инструкции]
Собранието треба лепак, и на моделот не дојде со лепак. Ве молиме да го купите одделно
Не треба да се во боја поделба собранието модел

Бренд Име:
GRAPMAN
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 6 години
Пол:
Унисекс
R

Додатоци на производи