.

.

Метал кој се одвојува Thomsen полуавтоматски пиштол, од легиран модел играчка, да не биде отпуштен од работа

Метал кој се одвојува Thomsen полуавтоматски пиштол, од легиран модел играчка, да не биде отпуштен од работа

DEN 1146.24
Од стока


Овој став е легура пиштоли е статичен модел, и може да предизвика активност, но не куршум.
Модел скала параметар
сооднос : 220mm : 769 mm=1 : 3.5=0.285
Модел должина : 220mm [бренд] CAIPO легура пиштол моделот на Томсон Полуавтоматски Пиштол
[модел скала] 1 : 3.5
[модел] нето-250g [стока пакување] боја кутија [стока материјал] алуминиумски материјал [забелешка] 1, постојат мали додатоци, децата треба возрасни старателството додека играте. 2, пиштолот е направен од метална легура модел, треба да се избегне употребата на победи, за да се избегне предизвикување штета.
3, овој модел пиштол не може да се пука куршуми.
-|-_-|-

Бренд Име:
GRAPMAN
Материјал:
Метал
Тема:
Филм & TV
Тип:
Огнено оружје
Возраст Опсег:
> 6 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
треба купувачот да се изгради
Скала:
1
R

Додатоци на производи