.

.

На 32577 Воена Модел Собрани Оклопни Воени Возила 1:48 Руската 1.5 Т Товар Камион 1941

На 32577 Воена Модел Собрани Оклопни Воени Возила 1:48 Руската 1.5 Т Товар Камион 1941

DEN 1192.32
Од стока


[име] руската 1.5 Т товар камион 1941
[потекло] Јапонија
[сооднос] 1 : 48
[Спецификација] постигне целосна должина 107mm
[box size] 26 x 16 x 4 см
[специјални инструкции]
Собранието треба лепак, и на моделот не дојде со лепак. Ве молиме да го купите одделно
Бојата поделба модел треба да биде обоен со себе

Бренд Име:
GRAPMAN
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Тема:
Возило
Возило:
Камиони
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 6 години
Пол:
Унисекс
R

Додатоци на производи