.

.

1:35 втората светска војна германски војник во зима

1:35 втората светска војна германски војник во зима

DEN 168.00
DEN 239.52
-30 %
Од стока


Скала : 1 : 35
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

R

Додатоци на производи