.

.

4pcs/многу Транспарентен Насмевка Мустаќи Молив Торба , Јасно Мулти-Pack Молив Торба

4pcs/многу Транспарентен Насмевка Мустаќи Молив Торба , Јасно Мулти-Pack Молив Торба

DEN 148.00
DEN 173.76
-15 %
Од стока


4pcs по цел
Големина : 20.5 cm X 13.5 cm / еез
Материјал : ПВЦ
Две дизајни можат да бидат избрани : Мустаќи & Насмеани лице
За Превозот : Цел над НАС$5.00 , ние ќе брод надвор со следење на број . Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата. Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност. Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред. Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас. Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор. Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат. Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел. За Повратни информации : Вашето мислење е важно за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај

R

Додатоци на производи