.

.

Достав 12 Компјутери/Постави Стандард молив 3H-9B stationey Скица на Цртеж сликарство Молив Не-токсични Моливи за Статистика arties материјали

Достав 12 Компјутери/Постави Стандард молив 3H-9B stationey Скица на Цртеж сликарство Молив Не-токсични Моливи

DEN 468.00
DEN 767.52
-39 %
Од стока


Тип:
Стандард Моливи
Број На Модел На:
S949-1
Растворливи Или Не:
no
Тело Материјал:
Дрво
Пакување:
Сет
Употреба:
Office & Училиште Молив
Доведе Боја:
Црна
Тип:
Стандард Моливи
Бренд Име:
Достав
Доведе Цврстина:
3H-9B
Тип На Објект:
стандард молив
Тип:
молив канцелариски
Стил:
Не-токсични молив
Style1:
скица молив
style2:
lead-free отров молив
Style3:
скица канцелариски
Style4:
училиште & канцелариски материјали
Style5:
12 компјутери сет
style6:
слика & цртање материјали
Спецификација:
3H.2H.H.ПОЛУПАНСИОН.2B.3Б.4B.5B.6B.7Б.8B.9B
R

Додатоци на производи