.

.

[Unini-јун]детска Облека Поставите Пижами Поставува Деца Девојки Tshirt Панталони Бебе Момчиња Облека Поставите Памук Roupa Bebes Момче y Одговара Надвор

[Unini-јун]детска Облека Поставите Пижами Поставува Деца Девојки Tshirt Панталони Бебе Момчиња Облека Поставите

DEN 287.52
Од стока


Се однесуваат на големината информации befor ќе поставите вашата нарачка ,ви Благодариме.
ГОЛЕМИНА
Ознака големина
СОВЕТИ:
Прирачник Мери, ве Молиме Овозможи 2-3cm Отстапување
Должина На Врв
Панталони
Должина
Sleeve/cm
Рамо затворач
Предлагам висина
12 M
73/50
35
45
26
Yes
66-75см
18 МИЛИОНИ
80/55
38
50
28
Yes
75-85cm
2 T/24 M
90/60
41
55
30
Yes
85-95cm
2 T
90/60
41
55
30
Yes
85-95cm
3 T
100/65
44
60
32
Yes
95-105cm
4 T
100/65
44
60
32
Yes
95-105cm
5 T
110/70
48
65
34
Никој
105-115cm
6 T
110/70
48
65
34
Никој
105-115cm

R

Додатоци на производи