.

.

[Unini-јун]детска Облека Поставите Пижами Поставува Деца Девојки Tshirt Панталони Бебе Момчиња Облека Поставите Памук Roupa Bebes Момче y Одговара Надвор

[Unini-јун]детска Облека Поставите Пижами Поставува Деца Девојки Tshirt Панталони Бебе Момчиња Облека Поставите

DEN 287.52
Од стока


Се однесуваат на големината информации befor ќе поставите вашата нарачка ,ви Благодариме.
ГОЛЕМИНА
Ознака големина
СОВЕТИ:
Прирачник Мери, ве Молиме Овозможи 2-3cm Отстапување
Должина На Врв
Панталони
Должина
Sleeve/cm
Рамо затворач
Предлагам висина
12 M
73/50
35
45
26
Yes
66-75см
18 МИЛИОНИ
80/55
38
50
28
Yes
75-85cm
2 T/24 M
90/60
41
55
30
Yes
85-95cm
2 T
90/60
41
55
30
Yes
85-95cm
3 T
100/65
44
60
32
Yes
95-105cm
4 T
100/65
44
60
32
Yes
95-105cm
5 T
110/70
48
65
34
Никој
105-115cm
6 T
110/70
48
65
34
Никој
105-115cm

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
8-12.5
Бренд Име:
Unini-јун
R

Додатоци на производи