.

.

2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви & маици Twinset

2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви

DEN 475.00
DEN 527.52
-10 %
Од стока


започнете 2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви & маици Twinset
НИ Големина(cm) т-маица должина(cm) биста(cm) ракав(cm) должина Панталони(cm) Укажуваат на
Висина на 100(3 T) 40 30.5*2 11 39 85-95cm 110(4 T) 43 32.5*2 12 43 95-105cm 120(6) 46 34.5*2 13 46 105-115cm 130(8) 49 36.5*2 14 50 115-125cm 140(10) 52 38.5*2 15 54 125-135cm 150(12) 55 40.5*2 16 58 135-145cm
Само Панталони & T кошули, не се вклучуваат други.

R

Додатоци на производи