.

.

2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви & маици Twinset

2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви

DEN 475.00
DEN 527.52
-10 %
Од стока


започнете 2017 Нов Летен детски облека поставите Хип Хоп Танц Одговараат момчиња Маскирна Перформанси Моден костим шорцеви & маици Twinset
НИ Големина(cm) т-маица должина(cm) биста(cm) ракав(cm) должина Панталони(cm) Укажуваат на
Висина на 100(3 T) 40 30.5*2 11 39 85-95cm 110(4 T) 43 32.5*2 12 43 95-105cm 120(6) 46 34.5*2 13 46 105-115cm 130(8) 49 36.5*2 14 50 115-125cm 140(10) 52 38.5*2 15 54 125-135cm 150(12) 55 40.5*2 16 58 135-145cm
Само Панталони & T кошули, не се вклучуваат други.

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Бренд Име:
XI КА
Број На Модел На:
ПО XJ17MC
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Памук
Outerwear Тип:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
R

Додатоци на производи