.

.

2Piece/3-7Years/Лето корејски Мода Детска Облека За Бебе Момчиња Одговара на Повик Памук Маица+Шорцеви Деца Облека Поставува BC1312

2Piece/3-7Years/Лето корејски Мода Детска Облека За Бебе Момчиња Одговара на Повик Памук Маица+Шорцеви Деца

DEN 811.00
DEN 901.44
-10 %
Од стока


Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Јака:
Плоштад Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
BC1312
Outerwear Тип:
Шорцеви
Затворање Тип:
Еден Гради
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
babzapleume
Sleeve Стил:
Редовни
детска облека:
момчињата облека
децата облека:
Облека Поставува
бебе момче облека:
детска облека момчиња
бебе облека:
деца момчиња облека
Момчињата Облека:
момче облека сет
деца облека:
бебе костим
момче облека 2017:
костими за деца
децата облека:
момчињата лето поставува
децата облека момчиња:
Облека Сет
момчињата им одговара:
момчињата летна облека
R

Додатоци на производи