.

.

Девојки Leggings Fille Топли Зимски Панталони За Девојка Leggin Памук, Чипка Деца Деца Панталони Есен Пролет Облека на Децата од 3-12Y

Девојки Leggings Fille Топли Зимски Панталони За Девојка Leggin Памук, Чипка Деца Деца Панталони Есен Пролет

DEN 212.00
DEN 222.72
-5 %
Од стока


Плаќање :
1.Ние ја прифати исплата од Alipay, Кредитна Картичка, Master Card, преведување, Зачувам, T/T, Western Union, итн.
2.Бидете сигурни да ни остави точен Примачот Информации пред се потврдува исплатата.
Испорака :
1.Разликата помеѓу различни превозот метод
Превозот метод
Нормално време на испорака Посебна ситуација испорака Следење на информации
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
16-35 дена 35-60 дена не avaliable
Ali Express Saver Превозот
(Руски,Шпанија,Украина)
15-21 дена 20-40 дена avaliable
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
16-35 дена 35-60 дена avaliable
e Packet
(Америка,Руски,Украина)
7-15 дена 15-25 дена avaliable
Ali Express Стандард За Испорака
16-35 дена 35-60 дена avaliable
2.Нормално парцела ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање објавени.
3.Сите предмети ќе се во добро заштита пакет и ќе се проверува два пати пред превозот надвор.
4.Продавачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и или должност обвинет од страна на својата земја.
Aftersale :
1.Не може да примите објект? ние може да го препрати или rufund .
2.Добиете производот не како опише или скршен производ? Ние ќе ви обезбеди задоволително решение .
3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем или comfuse.
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни од производот и услугата, ве Молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезди коментарите !
2.Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ќе б ќе се реши проблемот веднаш , ви благодариме!

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
BK1137
Бренд Име:
BeeKii
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Декорација:
Appliques,Чипка
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Панталона Стил:
Молив Панталони
боја:
бела,сива,црна,розова,морнарица
Возраст:
3-12Y
R

Додатоци на производи