.

.

Лето Нови Момчиња Шарени Маскирна Т-маица Облека Сет, Памук Бебе Момче Блузи Tee, Момчиња Дете Кратки Панталони,Спорт Момчиња Облека

Лето Нови Момчиња Шарени Маскирна Т-маица Облека Сет, Памук Бебе Момче Блузи Tee, Момчиња Дете Кратки

DEN 717.00
DEN 955.20
-25 %
Од стока


Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
8924
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
RUICHENG
Sleeve Стил:
Редовни
R

Додатоци на производи