.

.

Klsyanyo Вистинска Кожа RFID Блокирање Tassel Pendant 15 Слотови за Држачот на Bifold Краток Спојки Монета Чанта Дами Мали Картичка Пакет

Klsyanyo Вистинска Кожа RFID Блокирање Tassel Pendant 15 Слотови за Држачот на Bifold Краток Спојки Монета

DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %
Од стока

Klsyanyo Вистинска Кожа RFID Блокирање Tassel pendant Прекрасна Носителот Bifold Краток Спојки Монета Чанта Орган Дами Мали Картичка Големината на Пакувањето : 11*8*2.7 см (Поради различни мерни методи, торба големина може да се 1.0-2.5 cm толеранција) Тежина : 0.12 kg Материјал : Крава Вистинска Кожа Пакет, Вклучувајќи : 1 x Вистински Кожен Паричник Забелешка : Различни монитори или екранот може да покажуваат слики поинаку. На тој начин, може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и што е прикажано во екранот.

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Klsyanyo
Обликот:
Кутија
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Објектот Тежина:
120g
Објектот Ширина:
2.7cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Број На Модел На:
BG-WABB44
Објектот Должина:
8cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи