.

.

OlingArt 15x10mm 12Pcs имитација бисери повеќе Боја Голема Дупка Акрилик Европската Монистра DIY Хривнија Накит, Ѓердани одлуки

OlingArt 15x10mm 12Pcs имитација бисери повеќе Боја Голема Дупка Акрилик Европската Монистра DIY Хривнија Накит,

DEN 109.44
Од стока


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Oling Art 15x10mm 12 Pcs имитација бисери повеќе Боја Голема Дупка Акрилик Европската Монистра DIY Хривнија Накит, Ѓердани одлуки
Материјал : Голема Дупка Акрилик Европската Монистра
Големина Кол : 15*10мм дупка : 4.5 мм
1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
повеќе Боја
Количина YKLSS 15 MM МИКС 12 PCS : Слика боја како референца, се испраќаат по случаен избор ги испратиле (Ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со сервисот)
Дел Бр.
ОЛ-YKLSS1510
Имајте на ум. Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1-2mm грешка. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината YKLSS 15 MM МИКС 12 PCS
Работно Време
Работно време од понеделник до сабота, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта на 24hours.
Повратни информации ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво. (100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација) ве Молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите. Затоа што секогаш му верувате : Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата Комуникација Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови) Превозот 1.Ние брод на пакет рок од 72 часа по уплатата избришани. 2.Ние брод на светот. 3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена. ЗАБЕЛЕШКА : со цел да се обезбеди брз прием на омилениот пакет на услуги,ние ви препорачуваме да изберете : Ali Express Стандард Превозот Услуга 100% Гаранција Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. Постои временско ограничување, Не се Шегувам
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

R

Додатоци на производи