.

.

(27695) Модни Накит Наоди Дијаметар:8ММ,Дебелина:1.2 MM од не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со Висок Квалитет Скок Прстени 50g

(27695) Модни Накит Наоди Дијаметар:8ММ,Дебелина:1.2 MM од не ' Рѓосувачки челик боја на Железо обложено со

DEN 190.00
DEN 216.00
-12 %
Од стока


Производ ID : 27695
Име На Производ : Високо Квалитетен Скок Прстени
Материјал : Железо
Боја : не ' Рѓосувачки челик боја галвански
Димензии : Дијаметар : 8ММ,Дебелина : 1.2 MM
Количина : 50g
КОД : 4.5
Бруто Тежина/Пакет : 0.072(kg)

R

Додатоци на производи