.

.

REAMOR Дупка Големина 5mm 316l не ' Рѓосувачки Челик Крстот Двојно Дупка Европската Привлечност и Монистра DIY Панк Кожа Хривнија Накит

REAMOR Дупка Големина 5mm 316l не ' Рѓосувачки Челик Крстот Двојно Дупка Европската Привлечност и Монистра

DEN 299.00
DEN 542.40
-45 %
Од стока


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
23mm
Број На Модел На:
FKZ016
Објектот Тежина:
2.6g
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Објектот Форма:
Крстот
Пребарување По Клучни Зборови:
Reamor Нерѓосувачки челик монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
околу 5mm
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
R

Додатоци на производи