.

.

Кристално јасна CZ Камен Шарм Монистра Одговара пандора Шарм Сребро 925 Оригинални Висок Квалитет Фунта Сребрен Накит За Жените Подароци

Кристално јасна CZ Камен Шарм Монистра Одговара пандора Шарм Сребро 925 Оригинални Висок Квалитет Фунта Сребрен

DEN 251.00
DEN 264.00
-5 %
Од стока


100% 925 Фунта Сребро,Ако Не ,100% Целосна Наплата!
Купи Три или Повеќе,Ако Треба Подарок Кутија,Можете Да се Напомене или Порака!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
about 1.5g
Бренд Име:
StrollGirl
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
SG0006
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
дупка со големина:
околу 4.5 мм,Одговара Пандора Нараквица,Алки,pendant
Печат:
s925
Главниот Камен:
Кристал,Кубен Циркони
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Партија
празник подароци:
Божиќ,Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Роденден
Подарок за:
Мајка и Девојка,Сопруга,Ќерка
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
Kraft хартиена кеса
Земја на потекло:
2017 Пролет,Кина
Употреба:
Сребро Монистра Изработка На Накит
R

Додатоци на производи