.

.

Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки 24pcs/многу

Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки 24pcs/многу
Опис на производот :
Боја : случајни мешана боја
Големина : 12mm
Облик : тркалезна форма
Стил : популарната
Ако мора eany прашање ,можете да контактирате со нас слободно ,ние ќе се потрудиме да ви помогне .

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
1g/pcs
Бренд Име:
druzy
Број На Модел На:
DYR938
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Од:
Кина
Големина:
12mm
боја:
Случаен мешана боја
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Монистра
Is_customized :
yes
Пакување:
OPP вреќа
број:
DYR838
ОДГОВАРА ЗА:
Неутрален
R

Додатоци на производи