.

.

Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки 24pcs/многу

Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница
Druzy Мода Природни Мешана Боја Камен Тигар Око Aventurine Malachite Тркалезна Форма Прстен Лице За Накит Одлуки 24pcs/многу
Опис на производот :
Боја : случајни мешана боја
Големина : 12mm
Облик : тркалезна форма
Стил : популарната
Ако мора eany прашање ,можете да контактирате со нас слободно ,ние ќе се потрудиме да ви помогне .

R

Додатоци на производи