.

.

1000piece Многу Пеперутка-форма Метал Earring Грбот Обетки Затка Наоди Сребрена/Gold/Бронза/Родиум/Gunmetal/Розово Злато

1000piece Многу Пеперутка-форма Метал Earring Грбот Обетки Затка Наоди Сребрена/Gold/Бронза/Родиум/Gunmetal/Розово

DEN 1020.00
DEN 1199.52
-15 %
Од стока


За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal црна, розово злато боја може да се направи. Други бои, ве молиме контактирајте со продавачот да му нареди на минимум за квантитет. За превозот : Слободен Воздух пост Парцела и e-Пакет Превозот. Ниска $100 цел страна на курирската служба DHL треба плаќаат екстра DHL такса, над 100 $може да бесплатен превозот на курирската служба DHL, или ЕМС. Ниска, $100 цел, Ако сакате да побрзајте, при изборот на режимот на транспорт на мораше подобро да изберат DHL и плати на курирската служба DHL такса. Бразил 's клиентите ако го изберат DHL, и ве молам оставете порака CPF број Сите предмети ќе бидат испратени од страна на стандардниот превозот метод, ако било каква промена за итни цел, и ве молиме контактирајте со нас во времето. За Повратни информации : Тоа секогаш кога многу е вклучена за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, и ве молиме слободно контактирајте со нас пред бригада било повратните информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Материјал:
Железо
Објектот Ширина:
0.4cm
Објектот Должина:
0.4cm
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Производ Карактеристики:
earring затка
Бренд Име:
aczuv
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
AP025
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
R

Додатоци на производи