.

.

6mm Синтетички Stonebeads Круг Кафеава Боја Howlite Мода монистра за изработка на накит

6mm Синтетички Stonebeads Круг Кафеава Боја Howlite Мода монистра за изработка на накит

DEN 64.00
DEN 77.76
-18 %
Од стока


Опис :
1.На монистра, големина е околу 6mm дупка големина за 0.8 mm
2.Цената е за 1 string
6mm 1string за 65pieces
Бесплатен превозот 10мм Природен Камен Монистра Обоена мода монистра мулти-боја за накит одлуки accessoires US$ 4.80 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 6mm Природен Камен монистра Кварцит Калцедон Монистра Обоена 15.5" Мулти-боја накит accessoires US$ 4.96 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 16" Целосна влакно 6mm 8мм 10мм Природен Камен монистра Шарм Монистра Розова Боја за накит што НИ$ 3.66 /многу
парчиња / многу
Гроздобер Нерегуларни Камен Мушка Тиркизна Монистра Howlite Материјал Jewelley Додатоци 15.5" Сина боја 12mm 15mm US$ 3.23 /парче
Бесплатен Превозот(100pieces /многу) 8мм Стаклени монистра Печатење Дизајн лабава монистра Мулти-обоени за изработка на накит трговија на Големо US$ 4.80 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот (30 парчиња/многу) 12mm се Зголеми корални цвет Роза Монистра Cabochon мулти-боја за Накит одлуки DIY accessoires US$ 6.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 6 Pieces 12mm Стакло lampwork монистра, Стаклени монистра Мулти-боја Висока Quanlity за изработка на накит трговија на Големо и Мало US$ 5.50 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Кристал Монистра Rondelle 8 10мм Фацетирани Теал Зелена Боја за изработка на накит трговија на големо и мало US$ 3.20 /многу
парчиња / многу

R

Додатоци на производи