.

.

6mm Ноар Црна Ахат Оникс скапоцен камен Црна Микро Фацетирани Круг Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (90182757-115)

6mm Ноар Црна Ахат Оникс скапоцен камен Црна Микро Фацетирани Круг Лабава Монистра 15.5 инчен Full Влакно (90182757-115)

DEN 287.52
Од стока

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Слики може да се појават поголеми од вистинската големина со цел да се опишат јасно производи детали.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ноар Црна Оникс скапоцен камен Фацетирани Круг облик, мерки околу 6 MM, карактеристики прекрасен сјај со фер да одлична полски. Drilled дупка. Боја, тон, и квалитетот на овие Оникс монистра се добро одговараше на влакно.
Објектот Состојба 100% Сосема Нов
Тип Лабава Монистра
Скапоцен Камен Тип Оникс
Влакно Должина Прибл. 15.5" ( прибл. 63 монистра)
Монистра Големина Прибл. 6 MM
Тежина Прибл. 20g
Drilled Hole Approx. 1 MM
Дел Број 90182757-115
Некои монистра може да се појави да имаат мала површина или внатрешни карактеристики.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Иако секој обид е направен за да претставуваат бои што е можно попрецизно, мали варијации може да се случи се должи на разлики во индивидуалната следи поставки, блицот ќе се користи во фотографирањето и фото проширување.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

R

Додатоци на производи