.

.

Злато Filigree Триаголен Конектори 20Pcs Метал Занаети 57x39mm За Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм Pendant

Злато Filigree Триаголен Конектори 20Pcs Метал Занаети 57x39mm За Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм Pendant

DEN 89.00
DEN 107.52
-17 %
Од стока


Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. 2.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно, без следење на број 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена Производи се Прикаже :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
5.7cm
Објектот Должина:
5.7cm
Број На Модел На:
B01492
Бренд Име:
Laudsong
Објектот Тежина:
35g
Објектот Дијаметар:
3.9cm
Производ Карактеристики:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Висина:
3.9cm
R

Додатоци на производи