.

.

Злато Shambhala Магнетни Clasps кожа кабелот Накит Наоди фитинг Накит Наоди 10 компјутери

Злато Shambhala Магнетни Clasps кожа кабелот Накит Наоди фитинг Накит Наоди 10 компјутери

DEN 119.04
Од стока


Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
GHRQX
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
RX1014
R

Додатоци на производи