.

.

Нога точка 925 Сребрен Кристално јасно Шарм за Жените заврши нараквици со нога точка шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57502

Нога точка 925 Сребрен Кристално јасно Шарм за Жените заврши нараквици со нога точка шарм Монистра за poesy

DEN 229.00
DEN 287.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран нога точка со кристално Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

R

Додатоци на производи