.

.

Кристал месечината 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет на месечината слајд шарм Монистра за poesy DIY Накит AT57631

Кристал месечината 925 Сребрен Шарм за Жените заврши нараквици висок квалитет на месечината слајд шарм Монистра

DEN 268.00
DEN 335.04
-20 %
Од стока


Објектот Карактеристики : Марка 100% Сосема Нов Големина : се вклопува poesy нараквици Стил : Уникатно дизајниран кристал месечината слајд шарм Материјали :
кристал слајд шарм Пакет : 1 парче 1 opp вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
кристал месечината
Тип:
poesy слајд шарм
Стил:
лизгачот шарм за poesy нараквици
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Име:
poesy слајд шарм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Додатоци на производи