.

.

Големо на Нова Шарм 10 Компјутери/многу Свои Раце Накит Додатоци Верски Буда Главата Црвено Корални монистра Одговара Бразлетна И Ѓердан

Големо на Нова Шарм 10 Компјутери/многу Свои Раце Накит Додатоци Верски Буда Главата Црвено Корални монистра

DEN 145.00
DEN 220.32
-34 %
Од стока


Големо на Нова Шарм 10 Компјутери/многу Свои Раце Накит Додатоци Верски Буда Главата Црвено Корални монистра Одговара Бразлетна И Ѓердан 1. стоките ќе бидат испорачани по пошта, се препорачува воздух alberino кина слободно ако износот на повеќе од $7.сад може да испрати пакет 2. ако вашата нарачка износот на помалку од $7, стоките ќе бидат испратени од страна на обичните alberino кина мал пакет послободно. 3. ако вашата нарачка износ на повеќе од $150, транспорт express. 4. повеќе количество нареди, највисокиот попуст ќе добиете. 5. природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6. големината на монистра може да има некоја грешка од 0,5 мм-1mm
за транспорт mail транспорт на воздухот alberino на кина во азија, сад, европа, обично 10 до 25 дена, од други земји треба да се земе 20 - 60 дена. ако имате итна потреба на стоката, ве молиме изберете dhl / федекс / ups / тнт / ems, обично трае од три до седум дена, ems треба да се земе 5 - 15 дена. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе се направи ред, твоите пари се префрлени во определба, а не на нашите клиенти. ако не ја прими стоката, ние не добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето се додека не добијат. враќање и замена политика имаме 7 дена да metterseli во контакт со и од 15 дена за да се врати тоа од денот кога била примена. ако овој член е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета да се користи и нема да објавува враќање на парите или замена. сите статии мора да се биде оригинален impacca се врати и ќе мора да ни овозможи со бројот на извршување на транспорт, причината за враќање. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. или, можете да изберете да имате rimontaggio. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви ги одговори сите прашања во рок од 24 часа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Бренд Име:
SYSRXLR
Материјал:
Корални
Број На Модел На:
природни корални монистра
Објектот Тежина:
30G
Објектот Форма:
буда глава
Надворешниот Дијаметар :
14*18 мм
должина на влакно:
за 36-40 cm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
R

Додатоци на производи