.

.

Природните Слатководни Бои Огромниот Бисер 12x13mm Светла Барок Бисер 36cm Влакно Лабава Бисери на жените Накит

Природните Слатководни Бои Огромниот Бисер 12x13mm Светла Барок Бисер 36cm Влакно Лабава Бисери на жените Накит

DEN 1344.00
DEN 1919.52
-30 %
Од стока


Бројот : PB-075
Димензии : должина 37 цм (14.43 инчен); мушка големина ..12x13mm .. различна големина, различни цена!
Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!
додадете слободно кутија ( randomness стил )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Бисер Форма:
Барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Објектот Тежина:
TOP
Број На Модел На:
PB-075
Бисер Квалитет:
АА+
R

Додатоци на производи