.

.

(25149)Стиснете Клип Кауција Линк Конектор Целосна Висина:21MM,Затворач Висина:10ММ Антички Бронза Месинг Pendant Clasps 20

(25149)Стиснете Клип Кауција Линк Конектор Целосна Висина:21MM,Затворач Висина:10ММ Антички Бронза Месинг Pendant

DEN 204.00
DEN 231.84
-12 %
Од стока


Производ ID : 25149
Име на производ : Виси Clasps за Pendant
Материјал : Месинг
Боја : Антички Бронза
Големина на : Целосна Висина : 21 MM,Затворач Висина : 10ММ
Количина : 20
КОД : 4.83
Бруто Тежина/Пакет : 0.036(kg)

R

Додатоци на производи