.

.

15mm x 30мм Пластични Овален Облик на Крајот Капа Цевка Вметнете Црна 24 Компјутери

15mm x 30мм Пластични Овален Облик на Крајот Капа Цевка Вметнете Црна 24 Компјутери

DEN 84.00
Од стока


15mm x 30мм Пластични Овален Облик на Крајот Капа Цевка Вметнете Црна 24 Компјутери

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
CGS
R

Додатоци на производи