.

.

30Pcs Темно Seablue Боја 3x3-10x10mm Срце Облик 5A Кубни Циркони Камен Синтетички Камења Бисери Кристал Камен

30Pcs Темно Seablue Боја 3x3-10x10mm Срце Облик 5A Кубни Циркони Камен Синтетички Камења Бисери Кристал Камен

DEN 556.80
Од стока


Пакување
Ние прифаќаме OEM услуга (со вашите дизајн ,формата,големината,итн.)

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
30g/1000pcs
Број На Модел На:
JY-SL953
квалитет:
AAAAA
Примена:
Накит,ѓердани,earring,прстени,нараквица,види,облека,декорација
Верификација Стандард:
CPSIA
министерството за здравство е скала:
8.5
Обликот Обезбеди:
Круг,Квадрат,Правоаголник,Овал,Marquise,Срцето, Octagon,Круша,Триаголник итн
боја:
Темно Аквамарин
Забелешки:
Примерок цел &судењето цел е прифатена или бесплатен примерок во парк
Име:
лабораторија создадени скапоцен камен cz бела
Топла продажба големина:
3x5mm,4x6mm,5x7mm
Користење на:
изгубени губењето
R

Додатоци на производи