.

.

Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Бре Jaspers Камен Монистра За Накит Одлуки 6mm-8мм 15inches DIY Накит

Гем-внатре Природни Круг Мазна Сива Бре Jaspers Камен Монистра За Накит Одлуки 6mm-8мм 15inches DIY Накит

DEN 279.00
DEN 429.12
-35 %
Од стока

Природни Круг Мазна Сива Бре Џаспер Монистра За Накит Одлуки 6mm 8мм 15inches DIY Божиќ Подарок Хривнија Ѓердан Free Shipping трговија на Големо Гем-внатре
П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
G17229-G17230
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Објектот Тежина:
30g-50g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm-8mm
R

Додатоци на производи