.

.

1000 Црна Мешани Азбука/ Писмо Rondelle Монистра 7mm(1/4)

1000 Црна Мешани Азбука/ Писмо Rondelle Монистра 7mm(1/4)

DEN 261.12
Од стока


1000 Црна Мешани Азбука/ Писмо Rondelle Монистра 7mm(1/4")

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
CGS
R

Додатоци на производи