.

.

времето појас , kt6808 kt2000 модел ротари машина се користи појас Ролери Запечатување прстен 10pcs/пакет

времето појас , kt6808 kt2000 модел ротари машина се користи појас Ролери Запечатување прстен 10pcs/пакет

DEN 1066.00
DEN 1440.00
-26 %
Од стока


Запечатување прстен
појас пред да нарачате ве молиме да ја потврдите вашата машина модел , или да побара за нас ,ви благодариме

боја:
modle 2000 појас, 2000 Запечатување прстен
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
0.2
Материјал:
Гума
R

Додатоци на производи