.

.

100pcs 3мм трговија на Големо цилиндар Сребрена Боја Челик Восок Кабелот Crimp Крајот Капи Тока Конектори за DIY Накит одлуки додатоци

100pcs 3мм трговија на Големо цилиндар Сребрена Боја Челик Восок Кабелот Crimp Крајот Капи Тока Конектори за

DEN 271.00
DEN 300.96
-10 %
Од стока


100pcs 3мм трговија на Големо цилиндар Сребрена Боја Челик Восок Кабелот Crimp Крајот Капи Тока Конектори за DIY Накит изработка на додатоци 1)Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 2)Боја : како на сликата 3)Пакување : opp вреќа,надворешниот картон За Производ големина : прирачник за мерење, дозволена грешка. Бидејќи на светлината,производот можеби малку различен од сликата. Се надевам дека ќе се разбереме!

Големина:
1mm, 1.2mm, 1.5mm, 2mm, 2.4mm, 3mm, 3.2mm, 3.5mm, 4mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Број На Модел На:
GDY882
Објектот Висина:
0.3cm
Бренд Име:
minamama
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Тежина:
2g
Објектот Должина:
0.3cm
Производ Карактеристики:
Цилиндар, Големината е Како Слика и Options (опции)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Прирачник За Мерење :
мала грешка е дозволено
Материјал Desgin:
Нерѓосувачки Челик Јаже Конектори
Големина:
As picture, As Options
Погоден за:
Накит Cothing DIY Одлуки
Во Потрага Стил:
Цилиндричен облик Конектори
Тип:
Накит DIY Конектор
R

Додатоци на производи