.

.

1 Двор 15mmx2mm Темно Кафеава боја Рамен Кожа Лента, 15mm Широк Вистински Крава Кријат Кожа GF15M100

1 Двор 15mmx2mm Темно Кафеава боја Рамен Кожа Лента, 15mm Широк Вистински Крава Кријат Кожа GF15M100

DEN 216.00
Од стока

Боја : Темно Кафена Materail : вистински cowhide кожа
Големина : прибл 15mmx2mm, 15mm широк и дебелина 2mm
Количина : 1 двор Боја обложени надвор
Имаме од 2mm да 30мм широк кожни ленти во разни бои, посетете ја нашата продавница за да добиете повеќе избор.
Превозот Ракување
Сите регистрирани пост со следење на број. Ние нудиме Exp превозот на курирската служба DHL, Fedex, превозот цената варира зависи од
земјата во која се наоѓа. Кога вашата цел ќе достигне 200$, слободни EXP превозот се обезбедени. Контактирајте ме за детали.
Брод во рок од 1-2 дена по плаќање дозвола, празник исклучува.
Да се процени времето за референца :
EXP превозот 5-10 работни дена, ние ќе го избере најдобро за вас помеѓу DHL и др. Контактирајте ме за да стапка.
Земја
Проценка на превозот време (Пост Услуга се регистрирате со следење Никој)
Бизнис дена
5-10
10-15
15-20
20-25
25-30
>30
Сад
10%
75%
10%
3%
2%
1%
Австралија
5%
30%
35%
15%
10%
5%
Канада
5%
15%
40%
30%
8%
2%
Frace
8%
20%
40%
20%
10%
2%
Германија
8%
20%
40%
20%
10%
2%
Русија
5%
15%
50%
15%
10%
5%
Велика БРИТАНИЈА
5%
20%
50%
15%
10%
5%
Други
2%
14%
45%
20%
15%
4%
Политика На Враќање
Ние прифаќаме да се врати за замена или враќање на средствата.
Се враќа мора да биде unworn како оригиналното пакување.
Белешки
За промет на големо со цел, ве молиме контактирајте ме за детали, кажи ми предметите што ги сакате, и колку за секој.
A. Сите цел ќе биде препорачана пошта со следење. Вашата цел ќе се продолжи побрзо по плаќање дозвола. Пакување претежно со OPP да се спаси цена.
Б, Економија пост превозот време е да се процени времето, обично тоа е побрзо да Северна Америка и Европа. Но
понекогаш, ако тоа одложувања поради некоја причина, ве молиме не грижете се и ве молам, бидете малку трпение, ние и ветуваме на тоа ќе
стигнат до својата рака, и ние ќе преземе целосна одговорност за вашата нарачка, ако не пристигнување или изгубени.
C, EXP превозот со DHL или ПРОЗОРЦИ и др, ве молиме да се сврти кон нашите превозот детали или контактирајте ме. Ние ќе ви понуди
бесплатни EXP превозот, ако цел повеќе од 200$.
D, ние одбележуваме "подарок" за пакување и напишете вредност 10-20$ со цел да се добие мазна сопствени грешки.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
AaaZee
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Објектот Тежина:
0.05g
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
0.2cm
Производ Карактеристики:
рамен лента
Објектот Должина:
100cm
Број На Модел На:
GF15M
Материјал:
Вистински крава сокриј
useage:
Тасев Биле Кожа Закачам
Боја На Одлуки:
Обложени надвор
боја:
темно кафеава боја
R

Додатоци на производи