.

.

50pcs DIY Африка Накит Одлуки Додатоци Петел Резба Акрилик Монистра Со Антиквитети Кафеава Боја Етничка Хривнија Оддел

50pcs DIY Африка Накит Одлуки Додатоци Петел Резба Акрилик Монистра Со Антиквитети Кафеава Боја Етничка Хривнија

DEN 91.20
Од стока


50pcs DIY Африка Накит Одлуки Додатоци Петел Резба Акрилик Монистра Со Антиквитети Кафеава Боја Етничка Хривнија Оддел
димензии : Висина 16 MM Широк 11 MM Дебелина 10ММ
Прави дупка,дупката е со дијаметар од околу 3,5 ММ
Нашата Компанија Започна во 2006 година,Што се Наоѓа Во Yiwu,Светски Познатиот Пазар на Стоки,
Нашата Главна Пазарот во Азија,Европа И Америка,И Ние Provice Монистра И Накит Резерви Да Клиенти Од Целиот Свет.
Ние Секогаш Ги Почитуваат Квалитет Првиот Концепт.Си Дозволат Најдобри Survice На Нашите Клиенти.
По 8 години развој,сега имаме повеќе од 50 Вработени и повеќе од 10.000 производи,ние preciate за вашата посета на нашата продавница на линија,и ние сеуште веруваме "едно време бизнис,засекогаш пријатели"

Објектот Дијаметар:
11mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
ESPECIOSUS
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
E00371
Објектот Тежина:
0.001
Пакет:
50pcs во многу
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
16*11MM
Надворешниот Дијаметар:
11mm
R

Додатоци на производи