.

.

50PCs Мешани Пукам Акрилик Spacer Топката Монистра 12mm(4/8) Кол.

50PCs Мешани Пукам Акрилик Spacer Топката Монистра 12mm(4/8) Кол.

DEN 90.72
Од стока


50 PCs Мешани Пукам Акрилик Spacer Топката Монистра 12mm(4/8") Кол.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
CGS
R

Додатоци на производи