.

.

40Pcs/многу 20mm Природни Дрвени Круг Монистра Насмеани Лице Срцето Круна Ѕвезда Бебе Teether Дете Teething Монистра за Изработка на Ѓердан

40Pcs/многу 20mm Природни Дрвени Круг Монистра Насмеани Лице Срцето Круна Ѕвезда Бебе Teether Дете Teething

DEN 594.24
Од стока

Функција : 100% Органски Дрво Монистра
Боја : Срце, петокрака ѕвезда, Насмевка на лицето , Круната може да биде избран Големина : 20mm Количина : 40pcs/многу Забелешка : Поради рака мерка, големината може да имаат малку грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Тежина:
110g
R

Додатоци на производи