.

.

Гем-внатре 35x65mm Големи Голема Бела Тело Скелет Череп Врежан Коска Монистра За ноќта на Вештерките Накит Одлуки Декорација 1pcs DIY

Гем-внатре 35x65mm Големи Голема Бела Тело Скелет Череп Врежан Коска Монистра За ноќта на Вештерките Накит

DEN 480.00
DEN 686.40
-30 %
Од стока


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
G16983-V
Објектот Форма:
Телото Скелет Череп
боја:
Природните Бела Жолта Кафена Боја На Слонова Коска-Бела
Како да се продаваат?:
1 pce На продажба
Монистра Тип:
Телото Скелет Череп
Материјал:
Коска
Избор:
Никој
R

Додатоци на производи