.

.

onwear diy рачно изработени се меша простор земјата галакси фото плоштадот стакло cabochons 12mm 20mm 25мм за изработка на накит

onwear diy рачно изработени се меша простор земјата галакси фото плоштадот стакло cabochons 12mm 20mm 25мм

DEN 212.00
DEN 235.20
-10 %
Од стока


1) овие се јасни стакло cabochons, со дизајниран фото слика на хартија за да се почитуваат грбот. Сликата е добро да се почитуваат и не се склони кон трошење под нормална
2) постојат вкупно 12 дизајни, обично ќе добиете во парови , вклучуваат 9 -12 дизајн зависи од големината можете да изберете.
3) добар занает лепак или лепила, треба да се користи за да го поставите овие во или врз резултатите. Таму работат најдобро во утврди дека е затворен во задниот дел за да се елиминира покажува на белата хартија. Ве молиме погледнете фотографии за pratical апликација
4) пакет по големина
големина 12mm е 50pcs по торба
големина 20mm 25мм е 20pcs по торба
5) ако ви треба други големина, обратете се до нас, ние би можеле да обичај се направи, но таму е минимум цел количина
-7.27 /торба -7.11 /торба

Големина:
12mm 50pcs, 20mm 20pcs, 25mm 20pcs
Бренд Име:
onwear
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Стакло
Објектот Ширина:
25cm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Објектот Дијаметар:
25cm
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
25cm
Објектот Тежина:
5.3g
Број На Модел На:
HD12mm
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот:
плоштад cabochon
Тип:
фото стакло cabochon
Стил:
галакси cabochon
Слика:
микс земјата простор галакси фото
Употреба:
diy накит компоненти
Големина:
cabochon 12mm 20mm 25mm
R

Додатоци на производи