.

.

2017 рачно изработени 4 Големина на Чаша Мешано Живот Дрво Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Наоѓање Слика Pendant Поставување

2017 рачно изработени 4 Големина на Чаша Мешано Живот Дрво Flatback Камео Cabochon Domed DIY Накит Наоѓање

DEN 108.00
DEN 132.00
-18 %
Од стока


Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
Aogue
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени Од Стакло Камео Cabochon
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
181825117
Точка име :
Висок Квалитет на Стакло Cabochon Овална Рамен грб Камео Cabochon
Објектот Големина:
18x25mm,13x18mm,20x30mm,30x40mm
објектот пакување:
Види ја изберете
Тип На Објект:
Микс Живот Дрво
Објектот Форма:
овална
Објектот материјал:
кристално стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Професионални Кориснички услуги
користат за:
DIY Одговара Фото накит Шарм одлуки Pendant наоди Додатоци
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи