.

.

Рачно изработени Цветни Печатени Порцелан, Керамика Монистра Насоки, Круг, Мешана Боја, 6mm, Дупка: 2mm; за 62pcs/влакно, 15.1

Рачно изработени Цветни Печатени Порцелан, Керамика Монистра Насоки, Круг, Мешана Боја, 6mm, Дупка: 2mm; за

DEN 1559.00
DEN 2226.24
-30 %
Од стока


Рачно Изработени Цветни Печатени Порцелан, Керамика Монистра Насоки, Круг, Мешана Боја
Големина : за 6mm во дијаметар, дупка : 2mm; за 62pcs/влакно, 15.1".
Фасцинантен монистра! Тоа е затоа што на посебен стил, тие се особено погодна за накит или занаети дизајн. Се должи на рачно изработени природата на монистра, големина, форма и бои може да се разликува малку.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PORC-M005-6mm-M
Објектот Тежина:
91 g
Материјал:
Керамички
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
Печатени
Употреба:
Монистра
единица:
5Strands
Материјал:
порцелански
R

Додатоци на производи