.

.

200Pcs Мешана Боја 9x7cm Правоаголник Organza Кеси Накит Пакување Кеси Пошта Подарок Свадба Фаворизира Партија, Одделение А

200Pcs Мешана Боја 9x7cm Правоаголник Organza Кеси Накит Пакување Кеси Пошта Подарок Свадба Фаворизира Партија,

DEN 473.00
DEN 591.36
-20 %
Од стока


200 Pcs Мешана Боја 9x7cm Правоаголник Organza Кеси Накит Пакување Кеси Пошта Подарок Свадба Фаворизира Партија, Одделение Опис :
Organza Кеси, Одделение А, Правоаголник, Мешана Боја
Големина : за 9cm долго, 7cm широк.
Употреба : Organza Кеси за Накит Складирање Партија Свадба
Цени на 200 компјутери
Ве молиме Имајте во предвид : бојата може да биде малку поинаков од сликата, бидејќи на различни екранот на уредот.

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
81g
Објектот Ширина:
7cm
Број На Модел На:
ОП-T001-7x9-M
Објектот Должина:
9cm
Производ Карактеристики:
мушка садовите за складирање
Накит Наоди Тип:
Додатоци
Материјал:
organza
Употреба:
Organza Кеси за Накит Складирање Партија Свадба
Големина:
9x7cm
Обликот:
Правоаголникот Organza Кеси
Материјал:
Organza Кеси
R

Додатоци на производи