.

.

Scallop форма бело/црна хартија празно ознака со срцето шупливи 100pcs+100 коноп string за DIY производи ознака пакување

Scallop форма бело/црна хартија празно ознака со срцето шупливи 100pcs+100 коноп string за DIY производи ознака

DEN 177.00
DEN 216.00
-18 %
Од стока


ознака име Scallop форма бело/црна хартија празно ознака со срцето шупливи 100pcs+100 коноп string за DIY производи ознака пакување означите материјалот 300gsm картичка ознака големина 5*3cm ознака пакет 100tag+100 string обичај достапни ОЕМ количина 1000pcs по дизајн ОЕМ ДАТУМ 7-15working дена олово време од 15 дена употреба производство tag/подарок/бонбони корист/бебе играчка ознака етикетата
други производи
контакт

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
tag3031
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
3cm
Производ Карактеристики:
празна хартија ознака
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
ознака име:
Scallop форма бело/црна хартија празно ознака со срцето шупливи 100pcs+10
обичај moq:
1000pcs
Големина:
5*3cm
ознака боја:
исто како слик шоу
КОЛИЧИНА по многу:
100tag+100 string
R

Додатоци на производи