.

.

Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Животинско Був Слон Пичка Куче, Мачка Риба Шарм Монистра одговара Шарм Хривнија Сребро 925 Накит

Валентин Ден Подарок 925 Sterling Silver Животинско Був Слон Пичка Куче, Мачка Риба Шарм Монистра одговара

DEN 323.00
DEN 362.88
-11 %
Од стока


Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BISAER БС
Објектот Тежина:
3.7g
Број На Модел На:
GXC262
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина
R

Додатоци на производи