.

.

kt130 накит злато магнетни гимнастик, 2kw ротари рок tumber, сребро мелење полирање чистење машина,дијамант превртување на машината

kt130 накит злато магнетни гимнастик, 2kw ротари рок tumber, сребро мелење полирање чистење машина,дијамант

DEN 6931.00
DEN 9120.00
-24 %
Од стока


Burnishing Полирање на Машина со тапан
магнетни гимнастик моќ 2kw
мини накит алатка за &опрема
мини ротари гимнастик спецификација напон 220/240v кофа големина 15.5*11.5 cm тежина 7kg големина 23*23*32cm капацитет 1kg моќ 2kw
специјално дизајнирани за фиксно време гимнастика (0-60minutes). Авто-обратна функција овозможува преку превртување со 5
променлива брзина и контрола, така што jewelries може да се полира со добра нега.

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
7kg
R

Додатоци на производи