.

.

40pcs Јасно Колона Пластични Мушка Садовите за Складирање за Накит Пакување Големина 34mm во дијаметар, висока 33mm

40pcs Јасно Колона Пластични Мушка Садовите за Складирање за Накит Пакување Големина 34mm во дијаметар, висока

DEN 828.00
DEN 1104.00
-25 %
Од стока


Пластични Мушка Садовите За Складирање, Колона, Јасно
Големина : 3.4 cm во дијаметар, 3.3 см висок.
Не грижете се за тоа каде да ги зачувате вашите накит и монистра. Бидејќи ова монистра сад може да ви помогне. Тоа е едноставен, но практични. Капакот е спирален и вие само треба да се присилува тоа на сад ќе бидат покриени. Тоа ќе биде лесен начин за вас да се спакувам вашиот монистра, ги организирате вашите монистра, и да се најде вашите монистра лесно. Јасно изглед ја зголемува својата убавина и ова е одличен квалитет и стојат носат и солза.

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Теглите & Контејнери
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Пластични
Објектот Дијаметар:
1.339inch
Производ Карактеристики:
Монистра Контејнери
Објектот Висина:
1.299inch
Објектот Ширина:
0.000inch
Објектот Тежина:
1203g
Број На Модел На:
C062Y
Објектот Должина:
0.000inch
Материјал:
Пластични
боја:
Јасно
Обликот:
Круг
Употреба:
Монистра Контејнери
Кутија големина:
1~5cm
единица:
40pcs
R

Додатоци на производи