.

.

DIY рачно изработени накит додатоци фланелен боксери зима, со бесење топката обетки коса јаже pendant материјал

DIY рачно изработени накит додатоци фланелен боксери зима, со бесење топката обетки коса јаже pendant материјал

DEN 140.64
Од стока


Flannelette торба
Едноставност
Убавина и боја се преовладува корејски бои!
На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!
Ќе се прават големи напори да се покаже вистинската боја,
Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP741
Накит Наоди Тип:
Топката
R

Додатоци на производи